Kreds vest kontaktpersoner

      
Ved at klikke her kan du sende mail til alle kreds vest kontaktpersoner på én gang
Ændringer og rettelser til listen bedes rettet til Thomas Eggersen på mail distriktssekretaer@juniordistrikt2.dk
Sidst opdateret 23.08.2018
 
KlubKontaktpersonerMailTelefonFunktion
Juniordistrikt 2 – kreds VestHenrik Mølgaard Christensenhenrik-c@post.tele.dk4199 3871Koordinator Vest
Brande Golfklub brandegolfklub@brandegolflub.dk Sekretariat
Dejbjerg Golf KlubPeder Bro Iversenpederbroiversen@gmail.com Juniorformand
Dejbjerg Golf KlubBrian Vassardbrianvassard@icloud.com  
Dejbjerg Golf Klub kontor@dejbjerggk.dk Sekretariat
Herning Golf KlubBo West Møllerbwm@herninggolfklub.dk  
Himmelbjerg Golf ClubJens Kiersteinjenskierstein2012@gmail.com2170 6053 
Himmelbjerg Golf ClubMichael Vatervater@hotmail.dk3131 9422 
Holstebro GolfklubGert Laustenmio@mail.tele.dk3080 7213Juniorleder
Holmsland Klit GolfPeter Søndergaardp.soendergaard@mail.dk2147 5518Junior kontakt
Holmsland Klit GolfHeidi M Olesenbanko@kabelmail.dk  
Holmsland Klit GolfMette Palnovmettepalnov@gmail.com  
Holmsland Klit GolfWilliam Hallwoodwilliamhallwood@gmail.com  
Ikast Tullamore Golf Club
Ikast Tullamore Golf Club
Rasmus Jess
Hanne Haggqvist
mrbjess@webspeed.dk
Info@ikasttullamoregolf.dk
3023 8376
97252009
Juniorleder
Sekretariat
Karup Å GolfklubLars W. Petersenlarswedel@hotmail.com  
Karup Å GolfklubPer Lauesenpl@berendsen.dk  
Karup Å Golfklub klubsekretaer@karupgolf.dk Sekretariat
Silkeborg Ry GolfklubJimmy Sejhtenjs@lebek.dk2612 2411Juniorleder
Silkeborg Ry GolfklubPeter Nedergaardpeter@blikfang.se2182 6625 
Silkeborg Ry Golfklub welcome@srgolf.dk8685 33 99Sekretariat
Trehøje Golfklub mail@trehoje-golf.dk9743 5435Sekretariat
Trehøje GolfklubHenrik Mølgaard Christensenhenrik.christensen@supergros.dk4199 3871Juniorleder
Viborg Golf KlubThomas Madsenthomas2603@hotmail.com2944 5983Juniorformand
Åskov GolfklubJan Christensenjanchrchr@gmail.com Juniorformand
Juniordistrikt 2Rolf Pedersendistriktsleder@juniordistrikt2.dk2268 5551Distriktsleder
Juniordistrikt 2Willy Kristensenwillymurer@gmail.com /
JDT@juniordistrikt2.dk
2096 9812Distriktsassistent &
Turneringsleder JDT
Juniordistrikt 2Freddy Seidelinfreddy.seidelin@altiboxmail.dk4078 1653Turneringsass. JDT
Juniordistrikt 2Mette Gerlak Pedersenmgp@c.dk5373 7983Distriktskasserer
Juniordistrikt 2Thomas Eggerseneggersen2605@gmail.com2144 6862Distriktssekretær