Kreds syd kontaktpersoner

      
Ved at klikke her kan du sende mail til alle Kreds syd kontaktpersoner på én gang
Ændringer og rettelser til listen bedes rettet til Thomas Eggersen på mail distriktssekretaer@juniordistrikt2.dk
Sidst opdateret 25.02.2019   
     
KlubNavnMailTelefonFunktion
Kellers Park GolfclubTonny K Jensenjytton1@gmail.com2970 3788 
Kellers Park Golfklub post@kellersparkgolgclub.dk Sekretariat
Give GolfklubBent Poulsenbentpoulsen@modtaget.dk Juniorformand
Give Golfklub info@givegolfklub.dk Sekretariat
Gyttegård GolfklubHanne Bach JensenHBJensen309@gmail.com5093 9798 
Gyttegård Golfklub ugs@ggk45.dk Sekretariat
Hedensted Golf KlubWilly Kristensenwillymurer@gmail.com2096 9812 
Hedensted Golf KlubThomas Eggersen eggersen2605@gmail.com  
Hedensted Golf Klub golf@hedenstedgolf.dk Sekretariat
Horsens GolfklubPernille Asrupamalielund@amalielund.dk4087 9852 
Horsens Golfklub info@horsensgolf.dk Sekretariat
Jelling GolfklubClaus Kristiansenclaus.kristiansen@jellingnet.dk  
Jelling Golfklub mail@jellinggk.dk Sekretariat
Juelsminde GolfklubKenneth Rasmussenkenneth.rasmussen@icloud.com 2048 8283 Juniorleder 
Juelsminde Golfklub golf@juelsmindegolf.dk Sekretariat
Juniordistrikt 2Willy Kristensenwillymurer@gmail.com2096 9812Distriktsassistent
Turneringsleder JDT
Kredskoord. Syd
Juniordistrikt 2Rolf Pedersenrolf.pedersen.privat@gmail.com2268 5551Distriktsleder & kasserer
Juniordistrikt 2Jimmy Sejhtenjs@lebek.dk2612 2411Turneringsleder JDT
Juniordistrikt 2Thomas Eggerseneggersen2605@gmail.com2144 6862Distriktssekretær
Juniordistrikt 2Freddy Seidelinfreddyseidelin@altiboxmail.dk4078 1653Turneringsleder JDT
DGU TurneringslederAnders Chr Hansenackh@mail.dk2540 9121Turneringsleder Shortgame
Odder GolfklubWinnie Hangaardwinnie-1972@hotmail.com Kontakt turneringer
Odder GolfklubAndreas Laursenanlau@arlafoods.com  
Odder GolfklubSøren Erik Nielsensen@asb.dk  
Odder GolfklubRikke Mikkelsengolfstjernen65@gmail.com4031 1033Juniorleder
Odder GolfklubMichael MoricMM@ergofloor.dk
Odder Golfkluboddergolf@oddergolf.dk Sekretariat
Samsø Golfklub info@samsoegolfklub.dk Sekretariat
Skanderborg GolfklubHenrik Mejer Thomsen   
Skanderborg GolfklubAnne Marie Kruse  Juniorleder
Skanderborg Golfklub junior@skanderborg-golfklub.dk Juniorudvalg
Stensballegaard GolfklubPalle Prechtpalle.precht@stofanet.dk2273 4726 
Stensballegaard GolfklubJesper Keis Hansenjesperkeishansen@yahoo.com2035 4574 
Stensballegaard Golfklub golf@stensballegaardgolf.dk Sekretariat
Vejle Golf KlubLone Skoul.skou@mail.dk2924 6764Kontaktperson
Vejle Golf KlubJens Jacob Iversenjji@westwind.dk2334 1911 
Vejle Golf Klub info@vgc.dk Sekretariat