Kreds syd kontaktpersoner

           
Ved at klikke her kan du sende mail til alle Kreds syd kontaktpersoner på én gang
Ændringer og rettelser til listen bedes rettet til Maria Merle Andersen på mail distriktssekretaer@juniordistrikt2.dk
Sidst opdateret 18.03.2018      
         
Klub Navn Mail Telefon Funktion
Kellers Park Golfklub Henrik Lindegaard      
Kellers Park Golfclub Tommy K Jensen jytton1@gmail.com 2970 3788  
Kellers Park Golfklub   post@kellersparkgolgclub.dk   Sekretariat
Give Golfklub Bent Poulsen bentpoulsen@modtaget.dk   Juniorformand
Give Golfklub   info@givegolfklub.dk   Sekretariat
Gyttegård Golfklub Hanne Bach Jensen HBJensen309@gmail.com 5093 9798  
Gyttegård Golfklub   ugs@ggk45.dk   Sekretariat
Hedensted Golf Klub Tina Mott tina.mott@me.dk   Juniorformand
Hedensted Golf Klub Willy Kristensen willymurer@gmail.com 2096 9812  
Hedensted Golf Klub Claus Mott cm@mortenfriis.dk    
Hedensted Golf Klub   golf@hedenstedgolf.dk   Sekretariat
Horsens Golfklub Pernille Asrup amalielund@amalielund.dk 4087 9852  
Horsens Golfklub Anne Gitte Loft anneloft@rm.dk 7565 3030  
Horsens Golfklub   info@horsensgolf.dk   Sekretariat
Jelling Golfklub Claus Kristiansen claus.kristiansen@jellingnet.dk    
Jelling Golfklub   mail@jellinggk.dk   Sekretariat
Juelsminde Golfklub Hanne Falken Jepsen hfalkenj@hotmail.com    
Juelsminde Golfklub Gert Hedegård gertogjytte@mail.dk    
Juelsminde Golfklub   golf@juelsmindegolf.dk   Sekretariat
Juniordistrikt 2 Willy Kristensen willymurer@gmail.com 2096 9812 Distriktsassistent
Turneringsleder JDT
Kredskoord. Syd
Juniordistrikt 2 Rolf Pedersen rolf.pedersen.privat@gmail.com 2268 5551 Distriktsleder
Juniordistrikt 2 Mette Gerlak Pedersen mgp@c.dk 5373 7983 Distriktskasserer
Juniordistrikt 2       Distriktssekretær
Juniordistrikt 2 Freddy Seidelin freddyseidelin@altiboxmail.dk 4078 1653 Turneringsass. JDT
DGU Turneringsleder Anders Chr Hansen ackh@mail.dk 2540 9121 Turneringsleder Shortgame
Odder Golfklub Winnie Hangaard winnie-1972@hotmail.com   Kontakt turneringer
Odder Golfklub Andreas Laursen anlau@arlafoods.com    
Odder Golfklub Søren Erik Nielsen sen@asb.dk    
Odder Golfklub Rasmus Wagtmann ogk.juniorer@gmail.com    
Odder Golfklub Rikke Mikkelsen golfstjernen65@gmail.com 4031 1033 Juniorleder
Odder Golfklub   oddergolf@oddergolf.dk   Sekretariat
Samsø Golfklub   info@samsoegolfklub.dk   Sekretariat
Skanderborg Golfklub       Juniorleder
Skanderborg Golfklub   junior@skanderborg-golfklub.dk   Juniorudvalg
Stensballegaard Golfklub Palle Precht palle.precht@stofanet.dk 2273 4726  
Stensballegaard Golfklub Jesper Keis Hansen jesperkeishansen@yahoo.com 2035 4574  
Stensballegaard Golfklub   golf@stensballegaardgolf.dk   Sekretariat
Vejle Golf Klub Lone Skou l.skou@mail.dk 2924 6764 Kontaktperson
Vejle Golf Klub Jens Jacob Iversen jji@westwind.dk 2334 1911  
Vejle Golf Club Claus Brandt cb@sdrvissing.dk    
Vejle Golf Klub Michael Bertelsen michael@2scandinavia.com    
Vejle Golf Klub Torben Pedersen tpe@bauhaus.dk    
Vejle Golf Klub   info@vgc.dk   Sekretariat