Kreds øst kontaktpersoner

Ved at klikke her kan du sende mail til alle kreds øst kontaktpersoner på én gang
Ændringer og rettelser til listen bedes rettet til Thomas Eggersen på mail distriktssekretaer@juniordistrikt2.dk
Sidst opdateret 23.08.2018
 
KlubNavnMailTelefonFunktion
Juniordistrikt 2Dorte Postdortepost@outlook.dk2727 9541Kredskoordinator Øst
Ebeltoft Golf Club post@ebeltoft-golfclub.dk Sekretariat
Ebeltoft Golf ClubNiels KorsgaardNokorsgaard@gmail.com2363 5206Juniorformand
Grenaa Golf Klub info@grenaagolfklub.dk Sekretariat
     
Grenaa Golf KlubAnders Hald Pedersenanders@haldpedersen.dk Juniorudvalgsformand
Hammel GolfklubJuniorlederjunior@hammelgolfklub.dk Juniorledere
Hammel GolfklubKim Bjerregaardk.bjerregaard@hammelgolfklub.dk2427 4185Formand
Juniordistrikt 2Rolf Pedersendistriktsleder@juniordistrikt2.dk2268 5551Distriktsleder
Juniordistrikt 2Mette Gerlak Pedersenkasserer@juniordistrikt2.dk5373 7983Distriktskasserer
Juniordistrikt 2Willy Kristensenwillymurer@gmail.com2096 9812Distriktsassistent &
Turneringsleder JDT
Juniordistrikt 2Freddy Seidelinfreddyseidelin@altiboxmail.dk4078 1653Turneringsass. JDT
Kalø Golf ClubBrian Drastrupjuniorudvalg@kaloegolf.dk2228 2204Juniorformand
Lübker Golf ClubMaria Merle Andersenmm@lubker.com2868 3606Juniorformand
Lübker Golf KlubAnders Rolannanders@evikali.dk  
Lyngbygaard Golf KlubPeter Arnt Krøyerpak@djga.dk2945 0039Træner / Pro
Lyngbygaard Golf KlubPelle pelle-ellep@live.dk2963 8073Juniortræner
Lyngbygaard Golf KlubLeyla Krainertphan_leyla_krainert@hotmail.com2984 7953 
Lyngbygaard Golf KlubSonsonphan1211@gmail.com6160 3097 
Markusminde Golf Club   ingen kontakt p.t.
Mollerup Golf ClubUlla Køpfliulla.koepfli@gmail.com3082 2508Juniorformand
Mollerup Golf ClubPeter Bayhallo@peterbay.dk2872 1549Kontakt turneringer
Mollerup Golf ClubBo Pugholmbo@green2green.dk2517 2887Kontakt turneringer
Norddjurs GolfklubPeter Mosdal Jensenmosdal@post.tele.dk  
Norddjurs GolfklubKim Rygaardrygaard.kim@gmail.com5090 6520Kontakt turneringer
Randers Fjord Golfklub info@randersfjordgolf.dk Sekretariat
Randers Fjord GolfklubHenrik Jacobsenjacobsen.semvej@gmail.com Juniorleder
Randers Golf KlubHenrik Knappjunior@randersgolf.dk4217 7496Juniorudvalgsformand
Randers Golf KlubMalthe Gjandrup Møllermg@randersgolf.dk Juniortræner
Søhøjlandet Golf Klub   uden kontakt p.t.
Tange Sø GolfklubHenrik Mark Mogensenmark.mogensen@hotmail.com Juniorformand
Tange Sø GolfklubMartin Andersenpiaogmartin@fiberpost.dk  
Aarhus Golf ClubPeter Agerboepa@aarhusgolf.dk8627 6322Sekretariat
Aarhus Aadal Golf ClubPia Nielsenppmo@email.dk3054 1092Juniorformand
Aarhus Aadal Golf ClubBrian Sørensenbriansorensens@gmail.com4063 1039Kontakt kredsturn.